Ocenění za vědeckou excelenci

Ocenění za vědeckou excelenci převzal dne 20. února 2020 v Záhřebu náš kolega Václav Venkrbec od děkana Univerzity v Záhřebu a šéfredaktora impaktovaného časopisu chorvatského svazu stavebních inženýrů Građevinar.

Prof. Stjepan Lakušić, PhD. předal autorům ocenění za článek Construction process optimisation – Review of methods, tools and applications, který byl nejcitovanějším příspěvkem v roce 2019, čímž výrazně přispěl ke zvýšení uznání časopisu, impakt faktoru a kvality časopisu.

Dalšími spoluautory jsou Assoc. Prof. Uroš Klanšek, Ph.D. z Univerzity v Mariboru ve Slovinsku a Asst. Prof. Mario Galić, Ph.D. z Univerzity v Osijeku v Chorvatsku.

Všem autorům gratulujeme.

Článek je dostupný v angličtině zde: http://casopis-gradjevinar.hr/archive/article/1719

FAKULTA STAVEBNÍ
Vysoké učení technické v Brně
Veveří 331/95
602 00 Brno
Email: info@fce.vutbr.cz
FAKULTA: STUDENT: UCHAZEČ: INFORMACE:

Copyright © 2022, Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb.