4. 3. 2024 prezentace zajímavých staveb a SIR

Vážení studenti, v pondělí 4.3.2023 od 11,45 proběhne prezentace navazujícího studijního programu SI REALIZACE STAVEB, je určeno zejména pro vás, čtvrté ročníky, aby jste měli možnost seznámit se se studijním oborem, na který se lze hlásit ze všech oborů bakalářského studia.

Úvodem bloku proběhne seznámení s magisterským programem SIR a následovat budou vstupy spolupracujících stavebních firem, které budou ústy našich absolventů seznamovat se zajímavými realizovanými stavbami. K účasti jsou zváni všichni studenti fakulty všech bakalářských studijních programů, bude jistě zajímavé a přínosné i pro ty, kteří mají o svém budoucím studiu jakkoliv rozhodnuto.

Leták k akci <<zde>>.

odkaz na akci na aktualitách:

Kantová