Exkurze

Stejně jako v předchozích letech tak i letos, v akademickém roce 2017/2018, plánujeme pro naše studenty tuzemské i zahraniční odborné ekurze.EXKURZE do závodu KOMA Modular

Exkurze do výrobního závodu firmy KOMA Modular ve Vizovicích, spojená s návštěvou Baťova památníku ve Zlíně a pálenice R. Jelínka ve Vizovicích na závěr. Tato exkurze proběhla v pátek 28. února 2020. 

 
více..

Koordinuj.cz - EXKURZE

Ve spolupráci s Koordinuj.cz proběhla dne 16. 11. 2018 exkurze pro studenty Fakulty stavební VUT v Brně v závodě společnosti RD Rýmařov a v prostějovské pobočce PERI spol. s r.o. 

 
více..

Monitorování výstavby bytového domu v Řečkovicích

Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb děkuje společnosti MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o. za dlouhodobou spolupráci při zajišťování exkurzí pro studenty a zaměstnance.

 
více..

Prohlídka závodu KOMA

Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb připravil ve spolupráci s firmou KOMA MODULAR s.r.o. a portálem Koordinuj.cz odbornou exkurzi do závodu firmy.

 
více..

Archiv exkurzí

Na ústavu TST jsme v posledních letech pořádali mnoho odborných exkurzí, a to jak pro naše studenty, tak i pro naše zaměstnance. 

 
více..
 
 
 
FAKULTA STAVEBNÍ
Vysoké učení technické v Brně
Veveří 331/95
602 00 Brno
Tel.: +420 541 141 111
Email: info@fce.vutbr.cz
FAKULTA: STUDENT: UCHAZEČ: INFORMACE:

Copyright © 2022, Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb.