AKTUÁLNÍ opatření přijatá vedením VUT a FAST k 14. 3. 2022

V aktuálním rozhodnutí rektora a v rozhodnutí děkana, VUT a vedení FAST reagují na současný vývoj krizové situace v šíření onemocnění COVID-19 způsobného novým koronavirem SARS-CoV-2.

UZNÁVÁNÍ PŘEDMĚTŮ

Uznávání předmětů probíhá na ústavech, které zajišťují výuku předmětu, který má student zapsán v zápisovém listě na FAST VUT, a pro jehož splnění požaduje uznání již absolvovaného předmětu (v minulosti na VUT FAST, příp. na jiné vysoké škole v ČR nebo v zahraničí). Na ústavu TST vyřizuje uznávání předmětů tajemník ústavu Ing. Radka Kantová, Ph.D..

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na OBSAZENÍ „STUDENTSKÉ PEDAGOGICKO – VĚDECKÉ SÍLY“ na  VUT v Brně, Fakultě stavební, Ústavu technologie, mechanizace a řízení staveb

ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA

Zveme Vás na přednášku o realizaci velkoformátových obkladů. Přednáškou Vás provede Ing. Radek Rapant ze společnosti Rfliesen.

8 z VUT

Práce našeho studenta byla oceněna v soutěžní přehlídce prezentací nejlepších bakalářských prací studentů ze všech fakult brněnské techniky za uplynulý akademický rok.

ROZHOVOR: Jiří Kovalský o návratu z libanonského Bejrútu

V horkém vzduchu poletovala vlákna azbestu, vzpomíná na misi v Bejrútu absolvent VUT a člen USAR týmu.

Ocenění za vědeckou excelenci

Dne 20. 2. 2020 náš kolega Václav Venkrbec převzal od děkana Univerzity v Záhřebu a šéfredaktora impaktovaného časopisu chorvatského svazu stavebních inženýrů Građevinar, prof. Stjepan Lakušić, PhD., ocenění za článek - Construction process optimisation – Review of methods, tools and applications.

FAKULTA STAVEBNÍ
Vysoké učení technické v Brně
Veveří 331/95
602 00 Brno
Email: info@fce.vutbr.cz
FAKULTA: STUDENT: UCHAZEČ: INFORMACE:

Copyright © 2022, Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb.