AKTUÁLNÍ opatření přijatá vedením VUT a FAST

V rozhodnutí rektora č. 7/2021 a v rozhodnutí děkana č. 2/2021, VUT a vedení FAST reagují na současný vývoj krizové situace v šíření onemocnění COVID-19 způsobného novým koronavirem SARS-CoV-2.

UZNÁVÁNÍ PŘEDMĚTŮ LS 2020/2021

Pokyny pro uznávání předmětů v letním semestru 2020/2021 dle směrnice děkana č. 6/2017.

LS 2020/2021 - ONLINE VÝUKA na úTST

V návaznosti na současnou epidemiologickou situaci a v souvislosti s pokynem děkana Stavební fakulty ústav TST přešel na online výuku. Podrobné informace o způsobu výuky naleznete na nástěnce Vašeho rozvrhovaného předmětu.

8 z VUT

Práce našeho studenta byla oceněna v soutěžní přehlídce prezentací nejlepších bakalářských prací studentů ze všech fakult brněnské techniky za uplynulý akademický rok.

ROZHOVOR: Jiří Kovalský o návratu z libanonského Bejrútu

V horkém vzduchu poletovala vlákna azbestu, vzpomíná na misi v Bejrútu absolvent VUT a člen USAR týmu.

DIPLOMOVÝ SEMINÁŘ oboru R

V souvislosti s plněním požadavků předmětu CW017: Diplomový seminář a s tvorbou diplomové práce Vás vzhledem k četným dotazům informujeme, že v tuto chvíli se všichni společně snažíme mířit k zakončování předmětů v předepsaných termínech.

SVOČ

Vážení studenti, fakultní kolo SVOČ plánované na 21. 4. 2020 se ruší. O přesunu termínu nebo úplném zrušení pro tento rok bude rozhodnuto na základě dalšího vývoje situace.

Ocenění za vědeckou excelenci

Dne 20. 2. 2020 náš kolega Václav Venkrbec převzal od děkana Univerzity v Záhřebu a šéfredaktora impaktovaného časopisu chorvatského svazu stavebních inženýrů Građevinar, prof. Stjepan Lakušić, PhD., ocenění za článek - Construction process optimisation – Review of methods, tools and applications.

ARÉNA - STAVEBNÍ STROJE PRO ZEMNÍ PRÁCE

Hezký den studentům a odborné veřejnosti! ARÉNA je zpět, 24. 2. 2020 od 12:00 v posluchárně A208 jsme pro Vás připravili téma Stavební stroje pro zemní práce.

FAKULTA STAVEBNÍ
Vysoké učení technické v Brně
Veveří 331/95
602 00 Brno
Email: info@fce.vutbr.cz
FAKULTA: STUDENT: UCHAZEČ: INFORMACE:

Copyright © 2021, Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb.