EXKURZE do závodu KOMA Modular

Image result for koma modular

Vážení studenti 3. ročníku Fakulty stavební,

pro zpestření Vaší výuky a získání praktických stavařských zkušeností pro Vás připravujeme několik zajímavých akcí, které si nemůžete nechat ujít.

Jedná se o exkurzi do výrobního závodu firmy KOMA Modular ve Vizovicích, spojenou s návštěvou Baťova památníku ve Zlíně a pálenice R. Jelínka ve Vizovicích na závěr.

Tato exkurze proběhla v pátek 28. února 2020 s odjezdem v 7:30 hodin z ul. Žižkova.

• V průběhu exkurze navštívíte se zástupcem realizační firmy památník p. Bati ve Zlíně a dozvíte se něco o rekonstrukci tohoto díla.
  • Následně se seznámíte s firmou KOMA, její organizační strukturou, se zakázkami, které realizovala. V rámci areálu projdete výrobními a skladovacími prostory, kde uvidíte výrobu modulů.
  • Následovat bude zpáteční cesta, v jejímž průběhu se zastavíme v pálenici R. Jelínka ve Vizovicích, kterou si projdeme.

Stačí nastoupit do autobusu a nechat se vtáhnout do zajímavého programu (podrobnosti viz. leták zde, nebo dotaz přímo na Ing. Michala Novotného z ústavu TST).

Těšíme se na Vás a doufáme v hojnou účast na plánovaných akcích.

Radka Kantová a Michal Novotný

Image result for památník t. bati zlín